.

.

Инспиративна инспиративна сентиментална фраза на Буда Мотивациска фраза Калиграфија, Дизајн на Дафне Полсели

Инспиративна инспиративна сентиментална фраза на Буда Мотивациска фраза Калиграфија, Дизајн на Дафне Полсели

DEN 645.60

Количина на стоки
Тековен

Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : калиграфија; Буда; Цитат. Дизајн од Дафне Полсели. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : калиграфија; Буда; Цитат.

Други карактеристики

Најдобри понуди