.

.

Детали за глувчето од 60 парчиња сандер -шкурка собрани 40/60/80/100/120/180/240/320/400/800 решетки, Airic 5.5inch x 3.5inch Palm Mouse Sander Sandpaper 5 дупка, 140мм Шандри за глувче, 14090mmk2

Детали за глувчето од 60 парчиња сандер -шкурка собрани 40/60/80/100/120/180/240/320/400/800 решетки, Airic 5.5inch x 3.5inch Palm

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Пакет : Вкупно 60 парчиња шкурка со сандер на глувчето, вклучувајќи 10 различни оценки за оценки : 40/60/80/100/120/180/240/320/400/800 грицки, по 6 парчиња Големина : 140мм*90мм (5,5 инчи x 3,5 инчи), вклопуваат 140мм (5,5 инчи) детали за глувчето. Материјал : Песочни песоци од палма, се изработени од висококвалитетна абразивна абразивна, униформа во големина на честички, потрајни и антистатични, идеални за пескарење и полирање. Поддршка за кука и јамка : Лесно и брзо за инсталирање и отстранување. Воздухопловната шкурка користи уникатен процес на садење песок, кој го задржува Gtit прицврстен подолго. Цврст, издржлив и практичен. Апликација : Сериите за детали на глувчето се користат за мелење и полирање на вештачки камен, мебел и производи од дрво, метал, автомобилски и други предмети. За мелење на wallидови, отстранување на бојата, отстранување на закопување и мелење на точката на заварување за сложени површини како што се мебел, автомобили, јахти, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди