.

.

Bybukckr Паметен Часовник За Жени, Паметен Часовник За Андроид Телефони И Iphone Компатибилен, Водоотпорен Фитнес Тракер со 20 Спортски Режими Отчукувањата На Срцето Педо?

Bybukckr Паметен Часовник За Жени, Паметен Часовник За Андроид Телефони И Iphone Компатибилен, Водоотпорен Фитнес Тракер со 20 Спортски Режими

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

●Паметен Потсетник За Известување ● паметниот часовник за жени може да прима известување за дојдовни повици, да одбива повици или да зборува повици од часовник, а исто така да добива инстант СМС whatsapp или други известувања за апликации, по поставувањето во Апликацијата Fit Cloud Pro Можете да ја прилагодите јачината на звукот погласно или пониско лесно, евиденција за траги и тастатура за бирање со телефонски именик, без недостасуваат важни повици и да ви го олеснат животот со овој часовник за фитнес тракер. €20 Спортски Режими Следете Го Секој Ваш Потег} овој тркалезен паметен часовник за жени ги бележи секојдневните активности на пешачење, трчање, возење велосипед, скокање со јаже, бадминтон, фудбал, кошарка, пливање за да ги следите резултатите од вашата кондиција Параметри како што се чекори, калории и отчукување на срцето и така натаму. Паметниот часовник со текст и повик има одлично чувство за насока е најдобриот избор за активности на отворено. Со следење на податоците на 20 спортски активности и ги евидентира вашите тренинзи на Апликацијата Fit Cloud Pro. Лесно ќе ги постигнете вашите фитнес цели. ●Следење на здравјето, Ве Прави Подобри. Fitness tracker за жени има SPO2 монитор, следење На Спиењето, следење На Крвниот притисок, следење на отчукувањата на срцето со следење на отчукувањата на срцето во Реално време и аларм за високи отчукувања на срцето. Целодневно автоматско следење на спиењето, снимање на вашиот лесен сон, длабок сон и фази на спиење. Сите овие карактеристики на паметниот часовник андроид обезбедуваат сеопфатна анализа на вашето тело за да се осигурате дека целосно ја разбирате вашата здравствена состојба. ●Поинтимна Заштита За Дами ● паметниот часовник андроид за жени е специјално дизајниран за жени, има за цел да се грижи за здравјето на жените. Поддржува евиденција за менструални циклуси, безбедни периоди и периоди на овулација. Со управување со календарот на циклусот, можете појасно да го разберете менструалниот циклус. ①Долго Траење На Батеријата И Компатибилно€овој 1.32-инчен HD часовник со целосен допир во боја е компатибилен Со android 5.0 и над телефонските системи. Работи со речиси сите брендови на мобилни телефони, Како Самсунг, ајфон и така натаму. Нудењето целосно полнење трае само 2 часа, а потоа можете да го користите паметниот часовник за iphone компатибилен нормално 7-10 дена или во мирување 30 дена. Исто така, доаѓа со 360*360 HD резолуција, искуство со работа на допир на цел екран, ви дава најдобро визуелно искуство, удобно и чувствително работење. ●100% Услуга За Задоволство● ip67 водоотпорен дизајн го прави овој тракер за активности погоден за сите дневни и прилики за обука. Покрај 5-те вградени бирања, можете да ги префрлите стиловите на бирање или прилагодените бирања на апликацијата. Можете да изберете која било слика што ви се допаѓа и да ја поставите како паметно бирање на часовникот. Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или загриженост, ние ќе се потрудиме да го решиме секое прашање. ●Паметен Потсетник За Известување ● паметниот часовник за жени може да прима известување за дојдовни повици, да одбива повици или да зборува повици од часовник, а исто така да добива инстант СМС whatsapp или други известувања за апликации, по поставувањето во Апликацијата Fit Cloud Pro. Можете да ја прилагодите јачината на звукот погласно или пониско лесно, евиденција за траги и тастатура за бирање со телефонски именик, без недостасуваат важни повици и да ви го олеснат животот со овој часовник за фитнес тракер. €20 Спортски Режими Следете Го Секој Ваш Потег} овој тркалезен паметен часовник за жени ги бележи секојдневните активности на пешачење, трчање, возење велосипед, скокање со јаже, бадминтон, фудбал, кошарка, пливање за да ги следите резултатите од вашата кондиција Параметри како што се чекори, калории и отчукување на срцето и така натаму. Паметниот часовник со текст и повик има одлично чувство за насока е најдобриот избор за активности на отворено. Со следење на податоците на 20 спортски активности и ги евидентира вашите тренинзи на Апликацијата Fit Cloud Pro. Лесно ќе ги постигнете вашите фитнес цели. ●Следење на здравјето, Ве Прави Подобри. Fitness tracker за жени има SPO2 монитор, следење На Спиењето, следење На Крвниот притисок, следење на отчукувањата на срцето со следење на отчукувањата на срцето во Реално време и аларм за високи отчукувања на срцето. Целодневно автоматско следење на спиењето, снимање на вашиот лесен сон, длабок сон и фази на спиење. Сите овие карактеристики на паметниот часовник андроид обезбедуваат сеопфатна анализа на вашето тело за да се осигурате дека целосно ја разбирате вашата здравствена состојба. ●Поинтимна Заштита За Дами ● паметниот часовник андроид за жени е специјално дизајниран за жени, има за цел да се грижи за здравјето на жените. Поддржува евиденција за менструални циклуси, безбедни периоди и периоди на овулација. Со управување со календарот на циклусот, можете појасно да го разберете менструалниот циклус. ①Долго Траење На Батеријата И Компатибилно€овој 1.32-инчен HD часовник со целосен допир во боја е компатибилен Со android 5.0 и над телефонските системи. Работи со речиси сите брендови на мобилни телефони, Како Самсунг, ајфон и така натаму. Нудењето целосно полнење трае само 2 часа, а потоа можете да го користите паметниот часовник за iphone компатибилен нормално 7-10 дена или во мирување 30 дена. Исто така, доаѓа со 360*360 HD резолуција, искуство со работа на допир на цел екран, ви дава најдобро визуелно искуство, удобно и чувствително работење. ●100% Услуга За Задоволство● ip67 водоотпорен дизајн го прави овој тракер за активности погоден за сите дневни и прилики за обука. Покрај 5-те вградени бирања, можете да ги префрлите стиловите на бирање или прилагодените бирања на апликацијата.

Други карактеристики

Најдобри понуди