.

.

15 Мл Стаклено Шише Со Чај Со Двоен Ѕид Од Мл, Преносливо Вакуумско Изолирано Термално Шише Со Чај, гимнастичар За Чај со инфузер

15 Мл Стаклено Шише Со Чај Со Двоен Ѕид Од Мл, Преносливо Вакуумско Изолирано Термално Шише Со Чај, гимнастичар За Чај со инфузер

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Врвот ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ - завртката е целосно отпорен на истекување, така што можете да ја носите или да ја ставите во вашата чанта/ранец со доверба Капацитет од 450мл. Двослојна топлинска изолација, свеж изглед погоден за лето. СОВРШЕН ЗА АКТИВНОСТИ ДОМА/РАБОТА/ПАТУВАЊЕ/НА ОТВОРЕНО-Пренослив и удобен. Без разлика дали е во канцеларија, теретана, пешачење, велосипедизам, кампување или јога, тој е совршен за активности во затворени простории/на отворено и нема лесно да се скрши. Пренослив И Силен Пакет. Не грижете се ако подарокот е оштетен поради лошото пакување. Овој производ ќе биде еден од најдобрите подароци за љубителите на чај. Дизајн На Стакло Со двоен Ѕид : двоен ѕид го изолира дизајнот на топлина,нема проблеми со топол пијалок. ●Достапна е услуга по продажбата-Ако имате какви било прашања кога сте го примиле стакленото шише чај, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ве молиме потврдете ја количината и големината при купувањето, Благодарам!. Врвот ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ - завртката е целосно отпорен на истекување, така што можете да ја носите или да ја ставите во вашата чанта/ранец со доверба. Капацитет од 450мл. Двослојна топлинска изолација, свеж изглед погоден за лето. СОВРШЕН ЗА АКТИВНОСТИ ДОМА/РАБОТА/ПАТУВАЊЕ/НА ОТВОРЕНО-Пренослив и удобен. Без разлика дали е во канцеларија, теретана, пешачење, велосипедизам, кампување или јога, тој е совршен за активности во затворени простории/на отворено и нема лесно да се скрши. Пренослив И Силен Пакет. Не грижете се ако подарокот е оштетен поради лошото пакување. Овој производ ќе биде еден од најдобрите подароци за љубителите на чај. Дизајн На Стакло Со двоен Ѕид : двоен ѕид го изолира дизајнот на топлина,нема проблеми со топол пијалок.

Други карактеристики

Најдобри понуди