.

.

Восочено Платно Торба За Потрага По Храна Половината Висечка Кожна Платнена Торбичка Надворешен Струк Виси Преносна Торба За Алат И Дневна Торба за Складирање ОД ?

Восочено Платно Торба За Потрага По Храна Половината Висечка Кожна Платнена Торбичка Надворешен Струк Виси Преносна Торба За Алат

DEN 1256.00

Количина на стоки
Тековен

●Издржлива кожна платнена торбичка е изработена од вистинска кожна крава и восочено платно добро изработени, убави и практични. ●Преносливост ● Восочената Платнена Вреќа за потрага по храна се отвора на висина од 9,06", ширина од 8,26" и тежина од само 4,05 унци. Вреќата за потрага по храна се преклопува во компактен квадрат од 3,94" х 3,35" х 1,38" кога не се користи, и можете да ја ставите во џеб или ранец за лесна преносливост ,Може да се користи како една од опремата за пешачење. Оваа кожна платнена торбичка не се користи само за берење и потрага по храна на отворено, туку може да се користи и како пренослива торба за алати за активности на отворено и работи за одржување на височини, а може да се користи и како торба за складирање во секојдневниот живот ,и одлична за ваша употреба. ●Соодветен Капацитет●восочената платнена вреќа за потрага по храна има соодветен капацитет, дури и ако е полна, нема да биде премногу тешка, и возрасните и децата можат да ја користат. Затоа, донесете ја оваа торба за потрага по храна и уживајте во природата со вашите деца.

Други карактеристики

Најдобри понуди