.

.

Гоик Алатки Организатор, Мулти-Џеб Навивам Алатки Торба За Складирање Клуч Клешти Клуч Држач Платно Организатор

Гоик Алатки Организатор, Мулти-Џеб Навивам Алатки Торба За Складирање Клуч Клешти Клуч Држач Платно Организатор

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Дизајниран со интегрални ремени за врзување може да го држи навиен и ред мали џебови за да не испаднат алатите Дизајнот на навивање може да заштеди соба. Лесен, пренослив, лесен за носење. Оваа торба е направена од премиум платно, таа е издржлива за долготрајна употреба. Практични и корисни алатки организатор за лесен пристап, употреба и складирање. Совршен за складирање на различни големини на клуч, клуч, шрафцигери, клешта, крцкалки и други рачни алатки. Дизајниран со интегрални ремени за врзување може да го држи навиен и ред мали џебови за да не испаднат алатите. Дизајнот на навивање може да заштеди соба. Лесен, пренослив, лесен за носење. Оваа торба е направена од премиум платно, таа е издржлива за долготрајна употреба. Практични и корисни алатки организатор за лесен пристап, употреба и складирање. Совршен за складирање на различни големини на клуч, клуч, шрафцигери, клешта, крцкалки и други рачни алатки.

Други карактеристики

Најдобри понуди