.

.

Катаку Слатки Животни Лисици Шише Со Вода Изолирано 16 мл Колба Од Нерѓосувачки Челик Шише Со Термос За Кафе Вода Пијалок За Повеќекратна Употреба Широка Уста Вакуу

Катаку Слатки Животни Лисици Шише Со Вода Изолирано 16 мл Колба Од Нерѓосувачки Челик Шише Со Термос За Кафе Вода Пијалок За Повеќекратна

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНА-шишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за чаши Нашите шишиња со вода се обложени со слатки Слатки Животни Лисици печатење заврши,еднократно шишиња со вода. `+Материјал-Изграден со двојни ѕидови (18/8) 304 храна одделение од нерѓосувачки челик, бпа слободен вода шише. Подобро за вас и околината со користење на метално шише со вода, кажете не повеќе на пластичните шишиња. ●€ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ-капакот Отпорен на Истекување значи дека можете да го фрлите ова шише во вашата торба без да се грижите за излевање. - ЧУВАЈТЕ го пијалокот ладен и топол со часови со двојно ѕидно, изолирано шише со вода. За ВЕЖБАЊЕ и НА ОТВОРЕНО-Одлично За секое активирање, патување, теретана, јога, велосипедизам, пешачење, кампување, спортување со топка, излети или едноставно останување хидрирани дома. `+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНА-шишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за чаши. Нашите шишиња со вода се обложени со слатки Слатки Животни Лисици печатење заврши,еднократно шишиња со вода. `+Материјал-Изграден со двојни ѕидови (18/8) 304 храна одделение од нерѓосувачки челик, бпа слободен вода шише. Подобро за вас и околината со користење на метално шише со вода, кажете не повеќе на пластичните шишиња. ●€ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ-капакот Отпорен на Истекување значи дека можете да го фрлите ова шише во вашата торба без да се грижите за излевање. - ЧУВАЈТЕ го пијалокот ладен и топол со часови со двојно ѕидно, изолирано шише со вода. За ВЕЖБАЊЕ и НА ОТВОРЕНО-Одлично За секое активирање, патување, теретана, јога, велосипедизам, пешачење, кампување, спортување со топка, излети или едноставно останување хидрирани дома. Катаку Вода Шише Кафе Термос Нерѓосувачки Челик Изолирани Контејнер ЗА ПИЈАЛАЦИ СПЕЦИФИКАЦИЈА 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди