.

.

Мала/Голема Торба За Танцување За Девојки Спортски Чанти За Теретана За Жени Јога Торба

Мала/Голема Торба За Танцување За Девојки Спортски Чанти За Теретана За Жени Јога Торба

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Мала големина : 15, 7х8, 3х8, 3 инчи; Голема големина : 17, 7х9, 4х9, 4 инчи 1 џеб на страна, 1 главен оддел со патент,1 џеб со патент напред, 1 џеб со патент внатре. Прилагодлив, отстранлив ремен за рамо за врвно вклопување и удобност, Обложена обвивка на рачките за носење за дополнителна удобност. Цврст и рафиниран дизајн, висококвалитетен мазен ПАТЕНТ СБС. Дизајн за Теретана, Спорт, Патување, Рачен Багаж, Кампување, Пешачење, Викенд Авантури И Многу Повеќе. Мала големина : 15, 7х8, 3х8, 3 инчи; Голема големина : 17, 7х9, 4х9, 4 инчи. 1 џеб на страна, 1 главен оддел со патент,1 џеб со патент напред, 1 џеб со патент внатре. Прилагодлив, отстранлив ремен за рамо за врвно вклопување и удобност, Обложена обвивка на рачките за носење за дополнителна удобност. Цврст и рафиниран дизајн, висококвалитетен мазен ПАТЕНТ СБС. Дизајн за Теретана, Спорт, Патување, Рачен Багаж, Кампување, Пешачење, Викенд Авантури И Многу Повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди