.

.

Плимор Белата Винил Заврши Ѕид Монтажни Тензија Чаша &засилувач; Чинија Закачалка, 8 H x 2.75 W x 1 D

Плимор Белата Винил Заврши Ѕид Монтажни Тензија Чаша &засилувач; Чинија Закачалка, 8 H x 2.75 W x 1 D

DEN 280.64

Количина на стоки
Тековен

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 8" H x 275" W x 1" D измерена до најблиската . ДИМЕНЗИИ НА ЕКРАНОТ : до 8" H x 2" W x 1" D измерено до најблискиот .25" се препорачува за стандардни чаши за чај и чинии. МАТЕРИЈАЛ : бел винил обоен материјал. КОРИСТИ : Одличен додаток за прикажување на вашата уникатна колекција. Привлечни и украсни штандови кои ќе ви помогнат да ги нагласите и покажете вашите колекционерски предмети и спомени. Одлично за прикажување редовни чаши за чај и чинии. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : кога купувате производ Од Брендот Плимор, вашето задоволство е загарантирано. ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 8" H x 2.75" W x 1" D измерена до најблиската . ДИМЕНЗИИ НА ЕКРАНОТ : до 8" H x 2" W x 1" D измерено до најблискиот .25" се препорачува за стандардни чаши за чај и чинии. МАТЕРИЈАЛ : бел винил обоен материјал. КОРИСТИ : Одличен додаток за прикажување на вашата уникатна колекција. Привлечни и украсни штандови кои ќе ви помогнат да ги нагласите и покажете вашите колекционерски предмети и спомени. Одлично за прикажување редовни чаши за чај и чинии. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : кога купувате производ Од Брендот Плимор, вашето задоволство е загарантирано.

Други карактеристики

Најдобри понуди