.

.

САРО ЖИВОТЕН Стил Кожа Чинди Маса Тркач, Природни, 16 х 120

САРО ЖИВОТЕН Стил Кожа Чинди Маса Тркач, Природни, 16 х 120

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Големина : 16 "x120" Дизајнот не е реверзибилен. Тркачот нема поставата. Дизајнот на чинди додава рустикално чувство. Материјали : 50% памук-50% кожа + Нега : место чиста само. Големина : 16 "x120". Дизајнот не е реверзибилен. Тркачот нема поставата. Дизајнот на чинди додава рустикално чувство. Материјали : 50% памук-50% кожа + Нега : место чиста само. Извадете го црвениот тепих, но не буквално. Сепак, треба да го извадите овој кожен тркач на маса чинди. Тоа е како да и дадете третман на црвениот тепих на вашата маса. Заслужува награда затоа што изгледа толку уникатно и шик. Направено од мешавина од памучна кожа, овој обл.

Други карактеристики

Најдобри понуди