.

.

Машки Ранец КЕЛТИ, Карамела

Машки Ранец КЕЛТИ, Карамела

DEN 1336.96

Количина на стоки
Тековен

Висина 18,9 х Ширина 13,0 х Длабочина 7,1 инчи (48 х 3 Број На Џебови : 6 (1 надворешност, 5 внатрешни работи). Тежина : 13,8 мл (380. Вклучува држач за пенкало. Висина 18,9 х Ширина 13,0 х Длабочина 7,1 инчи (48 х 3. Број На Џебови : 6 (1 надворешност, 5 внатрешни работи). Тежина : 13,8 мл (380. Вклучува држач за пенкало. Класичниот "Дневен Пакет" е класичен модел на модерниот дневен пакет. Задниот и долниот дел се изработени од висококвалитетна кожа ББГ (бејзбол ракавици) со "свински нос", а логото што се користеше во тоа време, овој модел е целосно репродуциран. 18л Направени Во Филипини.

Други карактеристики

Најдобри понуди