.

.

Мермерна Меморијална Урна Во стилот на кутија За Прикажување или Погребување, Свод На Урна - Голем-Држи До 200 Кубни Инчи Пепел - Црна Урна За Кремирање За Возрасна Пе?

Мермерна Меморијална Урна Во стилот на кутија За Прикажување или Погребување, Свод На Урна - Голем-Држи До 200 Кубни Инчи Пепел -

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Црна правоаголна мермерна кутија кремирање урна Урните направени од природен мермер ќе се разликуваат по боја и шема. Нека оваа прекрасна мермерна урна ги донесе на ум сите љубовни моменти што ги споделивте со вашата сакана. Димензии : 8,00 Инчи Висока, 5,00 Инчи Широк. Долга 8,50 Инчи. Капацитет : Идеален За телесна тежина до 200 килограми пред кремирањето. Црна правоаголна мермерна кутија кремирање урна. Урните направени од природен мермер ќе се разликуваат по боја и шема. Нека оваа прекрасна мермерна урна ги донесе на ум сите љубовни моменти што ги споделивте со вашата сакана. Димензии : 8,00 Инчи Висока, 5,00 Инчи Широк. Долга 8,50 Инчи. Капацитет : Идеален За телесна тежина до 200 килограми пред кремирањето. "Едноставноста е крајната софистицираност."- Леонардо Да Винчи Црна вратоврска и смокинг. Формалност со благодат и шарм. Едноставно, но класично. Овие урни за кремирање од црн мермер даваат префинета нежност и софистицираност. Се чини дека Оваа Урна За Кремирање Кутија Од Црн Мермер повикува на достоинство што често се донесува преку елегантно скратување или лак кон саканата личност. Оваа голема урна е прекрасен сад во чест на добро живеениот живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди