.

.

6Y160P0, Код YAR41BW0, KGCD, Maxtor 160GB IDE 3.5 Хард Диск

6Y160P0, Код YAR41BW0, KGCD, Maxtor 160GB IDE 3.5 Хард Диск

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Погледнете ги целосните спецификации подолу во описот HDD Со Сериски Број : Y427655 E Спецификации : Модел : 6 Y160 P0 TLA : 6 Y160 P0042241 HDD Код : YAR41 BW04 Букви : KGCDProduct на : Singaporemanufacturing Датум : 13 АВГУСТ 2003pcb Контролер : ЖЕСТОК C8-C1 040111300 PCB Ревизија : 301599100 ШИФРА : 20058 вклучената Ставка Е ТОКМУ ОНА ШТО Е НА СЛИКАТА. Сликата не е фотографија на акции; тоа е слика на вистински продаден предмет. Ако описот на предметот и сликата се разликуваат, ве молиме контактирајте не за појаснување. Со задоволство ќе побараме какви било други информации за овој хард диск или ПХБ, во случај информациите што ги барате да не се наведени во списокот и да не се јасни на сликата.

Други карактеристики

Најдобри понуди