.

.

СССР УСБ Полнач Кабел За Коби Кирос ТАБЛЕТ МИД7012 МИД7016 МИД7022 МИД7042 МИД1045

СССР УСБ Полнач Кабел За Коби Кирос ТАБЛЕТ МИД7012 МИД7016 МИД7022 МИД7042 МИД1045

DEN 227.52

Количина на стоки
Тековен

€_Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ Quotible que : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Qually гаранција За Висок Квалитет И Безбедност Овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Quastare quastare : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање на средствата и гаранцијата за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. СССР УСБ Полнач Кабел За Коби Кирос ТАБЛЕТ МИД7012 МИД7016 МИД7022 МИД7042 МИД1045. €_Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ. Quotible que : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Qually гаранција За Висок Квалитет И Безбедност Овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита.

Други карактеристики

Најдобри понуди