.

.

Јукатан Маргарита Стакло Во собата на 4

Јукатан Маргарита Стакло Во собата на 4

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Совршено одговара за вашата забавна колекција, Очилата Јукатан Маргарита Од Либи Стакло е дизајнирана со возбудлива текстура на крцкање за уникатен талент Идеален за вашите омилени замрзнати пијалоци, овој сет од четири ја започнува забавата. Секое стакло има неверојатен Сет на текстура со крцкава, пукнатина од 4 стаклена конструкција безбедна Машина за Миење Садови 13,5 мл. Капацитетот Е 4,8 "дијаметар x 6,6" H Тежи 4,81 фунти. Совршено одговара за вашата забавна колекција, Очилата Јукатан Маргарита Од Либи Стакло е дизајнирана со возбудлива текстура на крцкање за уникатен талент. Идеален за вашите омилени замрзнати пијалоци, овој сет од четири ја започнува забавата. Секое стакло има неверојатен Сет на текстура со крцкава, пукнатина од 4 стаклена конструкција безбедна Машина за Миење Садови 13,5 мл. Капацитетот Е 4,8 "дијаметар x 6,6" H Тежи 4,81 фунти.

Други карактеристики

Најдобри понуди