.

.

5 Денар Пасош Сувенир Издолжена Монета Албуми Со Слободен Притисне Пени

5 Денар Пасош Сувенир Издолжена Монета Албуми Со Слободен Притисне Пени

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Голем број на 5 албуми Секој Има 36 Издолжени Центи и 8 Издолжени Четвртини. Трикратниот дизајн е компактен и лесен за пакување на патувања. Вклучува 5 БЕСПЛАТНИ издолжени центи!. Пени Пасош е книга за собирање сувенири за издолжени монети. И возрасните и децата можат да уживаат во собирање притиснати пени бидејќи има илјадници машини лоцирани низ целиот свет кои нудат издолжено создавање монети. Секој од петте албуми има 36 слотови за да одговара на издолжени пени, како и 8 поголеми слотови дизајнирани да одговараат на издолжени четвртини. Вклучува 5 БЕСПЛАТНИ издолжени центи.

Други карактеристики

Најдобри понуди