.

.

Генерација на електрична енергија од Давиту - 1 п.п. фигура NI50 CP80 - FZ3X2

Генерација на електрична енергија од Давиту - 1 п.п. фигура NI50 CP80 - FZ3X2

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Потекло : CN (потекло) Тип на генератор на електрична енергија : Хидро моќност. Потекло : CN (потекло). Тип на генератор на електрична енергија : Хидро моќност. Ве молиме, kindубезно добредојдовте до нашата продавница! Белешка : (Ве молиме, прочитајте пред нарачката) 100% тестирано пред испорака. Ние прифаќаме специфики на артиклите : Потекло : CN (потекло) Тип на генератор на електрична енергија : Hydro Powertype : Plant.

Други карактеристики

Најдобри понуди