.

.

Bienka Switch Encoder Подобрување на домот Европски керамички ротирачки прекинувач мазен изолационен wallиден светло копче за светло црно бело кафеава 10А 250V енкодер

Bienka Switch Encoder Подобрување на домот Европски керамички ротирачки прекинувач мазен изолационен wallиден светло копче за светло

DEN 1556.80

Количина на стоки
Тековен

Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитетен материјал, антикорозија, отпорност на абење и издржлива. Чувствителен одговор, стабилна изведба, долг животен век. Едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба. Список на биекапаки : 1* керамички прекинувач и пластични делови4* завртки1* картонски пакувања : 1 парчиња прекинувач+1 парчиња дрвена базеноте : затоа што е производ од природно дрво, бојата на секоја серија од база на дрво ќе биде малку поинаква.

Други карактеристики

Најдобри понуди