.

.

Индиски коњ 3М лепило за лепило за лична карта за лична карта, телефонски куќиште за торбичка за торбички

Индиски коњ 3М лепило за лепило за лична карта за лична карта, телефонски куќиште за торбичка за торбички

DEN 435.20

Количина на стоки
Тековен

Не гломазна паричник - ако ви се допаѓа погодноста на куќиштето на паричникот на телефонот, но не сакате најголемиот дел, ова е совршено решение Флексибилен, истегнат, издржлив, лесно претворете го вашиот мобилен телефон во корисна торбичка. Нема повеќе потреба од гломазен паричник или чанта. Силен лепило-овој стап на паричникот е ракав што се нанесува со 3 метри лепила за поддршка на силен, цврст, прицврстен, долготраен ефект, обезбедува силен прилог на површината на вашиот телефон. Не се грижи дека картичката или парите може да се олабават. Високо еластичната ткаенина ја држи содржината на џебот од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!. Прицврстувачот на паричникот има трајна работа со стих што гарантира дека џебот никогаш не ја губи еластичноста или останува отворена кога не е во употреба. Всушност, тоа е толку тенок и компактен што нема да додаде рефус или да го направи вашиот телефон потешко да го носи дури и кога е во предниот џеб, чанта или чанта, дискретен дизајн - овие лепила џебови може да се користат и како таен џеб во личен шкафче , Организатор на кутии за ракавици за паркинг картички или готовина, или дури и како скриен оддел за вашата торба за теретана. Персонализиран дизајн - Секој мобилен паричник е шарена и персонализирана шема која ви овозможува да ја искажете својата уникатност и личност.

Други карактеристики

Најдобри понуди