.

.

Јардве Градина Мотика Замена Глава Градина Копање Мотика Глава Земјоделска Алатка За Градина Тревник Двор Олабави Земјиште

Јардве Градина Мотика Замена Глава Градина Копање Мотика Глава Земјоделска Алатка За Градина Тревник Двор Олабави Земјиште

DEN 247.84

Количина на стоки
Тековен

Designономскиот дизајн го олеснува тоа дали копате, садите, оплодувате или плевете Изработени од висококвалитетни материјали, отпорни на абење и издржливи. Три големини за вашиот избор. Благодарение на овој ergономски дизајн, можете да го имате сето тоа со леснотија, без разлика дали копате, садите, оплодувате или плевете. Избегајте од метежот и вревата на градот и уживајте во релаксирачки градинарски живот со нашите практични алатки. Во споредба со другите тешки мотики, полесни и полесни за носење. Опис Изработен од висококвалитетни материјали, оваа градинарска мотика за плевене е практична и издржлива за долгорочна употреба. Се користи за копање, олабавување на почвата, пресадување бонсаи итн. Широко се користи во домот, градината, училиштето итн. вашиот најдобар избор. Карактеристики - Боја : Сребрена.- Материјал : манган челик 45.- Ergономскиот дизајн го олеснува тоа дали копате, садите, оплодувате или плевете.- Изработени од висококвалитетни материјали, отпорни на абење и издржливи.

Други карактеристики

Најдобри понуди