.

.

Светско знаме гулаб молив кутија со голем капацитет торбичка за молив со рачно рачно пенкало торба за шминка, организатор за складирање подарок

Светско знаме гулаб молив кутија со голем капацитет торбичка за молив со рачно рачно пенкало торба за шминка, организатор за складирање

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјал : Овие торби со моливи се изработени од ПУ кожа и Оксфордска ткаенина, мека, удобна, лесна, издржлива, отпорна на гребење, лесен за чистење. Дизајн : Преносна торба со кожени пуп смешна и симпатична со висококвалитетни патенти и има удобен дизајн на рачката што го прави погоден за дневна или употреба на патувања; високиот капацитет лесно може да ги задржи сите видови канцелариски материјал и козметика. Мулти-функција : Малиот случај за пенкало со моливи има висок капацитет може да има разновидност на алатка покрај пенкала, како што се гума, налепница, владетел, итн.; Банкарски картички, белешки и други предмети. Оскави : Издржлива торба со моливи погодна за употреба како торба со моливи, кутија за пенкало, торба за шминка за патувања, дневна употреба на чанта, канцелариски додатоци, мала торба за шминка. Подарок : Овој прекрасен дизајн за печатење торби за шминка, прилагодено персонализиран натпревар ќе биде совршен подарок за мајка, сопруга, девојка, ќерка, пријатели, дури и Божиќ, роденден, годишнина, Денот на мајката и Денот на вineубените.

Други карактеристики

Најдобри понуди