.

.

Yellowолти цвеќиња зелени хризантема огледало преносно компактен џеб шминка двострано стакло

Yellowолти цвеќиња зелени хризантема огледало преносно компактен џеб шминка двострано стакло

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина. Карактеристики : -во форма на срце; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови; -Поставете се со две стаклени огледала; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : -Фрам : Премиум не'рѓосувачки челик; -Мирор : стакло. Количина на пакет : 1 x огледало. Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина : - -формат -облик на срце : дури и одговара Огледала-Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвен под кој било агол за различни прилики. -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. , Цвеќиња, џебно огледало, дрвја, компактно огледало, сонце, рачно огледало, хризантема, огледало на маса, мироир, симпатична шминка, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Други карактеристики

Најдобри понуди