.

.

Машки стимулатор за масажер на простата безжичен далечински анален приклучок вибратор одложување на ејакулација пенис прстен прстен мастурбација за мажи 3 во 1 ви?

Машки стимулатор за масажер на простата безжичен далечински анален приклучок вибратор одложување на ејакулација пенис прстен прстен

DEN 665.60

Количина на стоки
Тековен

✅ {3 во 1 Повеќекратни стимулации}-Вибраторските сензорни играчки за возрасни совршено ги таргетираат вашите простата, тестиси и пенисот, може да ви донесе внатрешно и надворешно тројно уживање Прстенот на пенисот нуди вибрации со висока фреквенција, не само што ја подобрува вашата ерекција и исто така ви помага да ја одложите ејакулацијата. Дното на секс играчката е добар масажер за простата. ✅ {моќен мотор со далечински управувач} -Овој масажер на простата ви овозможува да истражувате со 12 различни брзини на вибрации, кои се движат од ниска, средна и висока повеќеслојна стимулација за да откриете како секој ве задева и ве задоволува на возбудливи начини. Мазбурниот мастурбатор што може да се носи, што можете да го уживате кога ќе излезете на улица, канцеларија, студентски дом со 12 метри безжичен далечински управувач. ✅ {ергономски дизајн}-петелскиот прстен е изработен од силиконски материјал пријателски за кожа, кој е свилен и мек, што е многу лесно да влезе во вашето тело. Обликот на играчката усвојува дизајн во форма на L, кој одговара на приватниот дел. Главата на палецот и топката на вратилото на вратилото нудат реално сензуално триење, подигнатиот гребен испраќа прецизен перинеум. Beе можете да ги почувствувате неверојатните вибрации низ целиот свет. ✅ {USB за полнење и водоотпорен и целосен каросерија} -Овој USB-прстен за пополнување на пенисот е секогаш подготвен за вашите сексуални потреби, а неговиот мал и компактен дизајн е идеален за патување! Вибраторот со водоотпорен IPX6 не само што е лесен за чистење, туку и ја додава и забавата на вашиот туш или бања, донесете ја оваа секс играчка и уживајте во неверојатни оргазми во движење!. ✅ {Дискретно пакување} -Моми со внимателно пакување и сигурна услуга, ве молиме слободно контактирајте не со какви било прашања во врска со нашите производи. Машкиот анален вибратор има 3-брзински нафрлачки мотор во вратилото за повеќе задоволство на простатата. Комбинира 12 моќни поставки за вибрации за да обезбеди континуирана и прецизна анална стимулација.

Други карактеристики

Најдобри понуди