.

.

20-пакувања со кадифени закачалки, закачалки за заштеда на простор со хромирани куки, закачалки што не се лизгаат за свилена облека, здолништа со суспензија, кошули,

20-пакувања со кадифени закачалки, закачалки за заштеда на простор со хромирани куки, закачалки што не се лизгаат за свилена облека,

DEN 1459.20

Количина на стоки
Тековен

Се користи висококвалитетна хромирана кука, која може да се ротира 360 °, а употребата на куката може да го заштеди просторот на гардеробата Технологија на смола од ABS, еколошки и безопасни. Направено од кадифе со густо чувство. Силен капацитет за носење на оптоварување (цврст дизајн може да задржи до 3 кг/6,6lb), добра цврстина, не е лесна за кршење и не-ладење. Ултра тенкото и заштеда на простор, не зазема простор за гардероба. (Големина : долга 42 см/16,5in, висока 23см/9,1in, дебела 0,64 см/0,25in). Висококвалитетното ставање го зголемува триењето и спречува лизгање за да ја заштити облеката. Нема да се лизне дури и кога е обесен со свила прашка. Мекото изрез ја штити облеката за суспензија од паѓање. Контурната линија на рамената помага да се одржи обликот на облеката, а рамената имаат разумен опсег, така што облеката нема да се деформира. ИМЕ : Бои за закачалка за стадиум : Црна/сива/роза/слонова коска/розова/морнарица печатење/црно печатење/авокадо Големина на зелено печатење : 42см/16,5in долга, висока 23см/9,1in, 0,64 см/0,25in Дебел материјал : АБС+РЕКОЕЕ .

Други карактеристики

Најдобри понуди