.

.

Вамси Сестри Вештерки Книга Глупак Подароци Книга Љубовник Жена Шминка торба Мирисам Книги Ноќта На Вештерките Книга Торбичка

Вамси Сестри Вештерки Книга Глупак Подароци Книга Љубовник Жена Шминка торба Мирисам Книги Ноќта На Вештерките Книга Торбичка

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

⚪Материјал : Вештерка Материјали патент торба е изработена од висококвалитетен Полиестер, мек и издржлив Водоотпорна платнена торба со патент со инспиративен цитат и прекрасен принт на површината. Големина на редот : Торбата За Книги е 16*23 см, отпечатена со : Мирисам Книги. Мулти-Употреба : Читатели Козметичка Торба, Патна Торба,Торба За Четки За Шминка, Торба за Миење Тоалети, Чанта, Кеси за Спојки итн. Работи за сите ваши најважни работи, може да послужи како секојдневна торба за вашиот пасош, Таблет КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, слушалки, очила за сонце и клучеви. ⚪Ако сте љубител на книги или љубов читање ова е за вас!. Кој вели дека гаден не е модерен? Не оваа вештерка! Бидете уникатни со овие чанти за шминка. Затоа што кој навистина сака иста невестинска забава и подароци за патување за девојчиња? Без разлика дали сте добра вештерка, лоша вештерка, геј вештерка или злобна вештерка, овие ќе одговараат на вашатаesетика. Секоја торба носи порака и има посебно значење за примачот.

Други карактеристики

Најдобри понуди