.

.

Пдгјг Пластичен Мијалник И Решетка За Сушење Кујнски Садови,Решетка За Садови Со Даска За Одвод И Решетка За Прибор, Одводната Дренажа За Садови Има Сина Боја

Пдгјг Пластичен Мијалник И Решетка За Сушење Кујнски Садови,Решетка За Садови Со Даска За Одвод И Решетка За Прибор, Одводната Дренажа За Садови

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

СЕ-ВО-ЕДНО РЕШЕНИЕ : Издржлива бесплатна Решетка За Обликувани Садови Има Се : Лесна за чистење, Држи Различни Големини На Садови,Отстранлив Држач за Прибор,Само-одводен Излив,Богати Бои, Совршени за Да Одговараат на Вашата Кујна ПАМЕТЕН ДИЗАЈН за САМО-ОДВОДНУВАЊЕ : Паметниот Дизајн За само-одводнување Го Прави Правењето Садови Многу Помалку Досадно - Неговата Аголна Основа Собира И Го Пренасочува Истекувањето На Водата Назад Во Мијалникот, Елиминирајќи ја Потребата за Гломазна,Грозна лента за Капе. ДРЖИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ И ПРИБОР за САДОВИ : Отстранлива Решетка За Прибор За Јадење Отворот За Внатрешна Картичка е Доволно Голем за Да Го Собере Секое Јадење;Алатките за готвење и Рамните Садови Се Совршено Складирани во вградениот Прибор За Прибор Со Великодушна големина. Разноврсна Употреба : Решетката За Садови Се-во-едно Работи И Во Мијалник И На Шалтер Од Вашата Кујна Дома Или Во Вашата Кујна СО Р. Или Моторна Куќа;Кадата Е Исто Така Одлична За Создавање Сопствена Станица За Миење Садови Додека Кампувате - Нејзините Цврсти и Дарежливи Рачки Обезбедуваат Максимална Преносливост. Гаранција За безбедност И Здравје Строг Европски Стандард, Оваа Алуминиумска Решетка За Кујнски Садови Е Гаранција за Здравје,Безбедност и еколошки. СЕ-ВО-ЕДНО РЕШЕНИЕ : Издржлива бесплатна Решетка За Обликувани Садови Има Се : Лесна за чистење, Држи Различни Големини На Садови,Отстранлив Држач за Прибор,Само-одводен Излив,Богати Бои, Совршени за Да Одговараат на Вашата Кујна. ПАМЕТЕН ДИЗАЈН за САМО-ОДВОДНУВАЊЕ : Паметниот Дизајн За само-одводнување Го Прави Правењето Садови Многу Помалку Досадно - Неговата Аголна Основа Собира И Го Пренасочува Истекувањето На Водата Назад Во Мијалникот, Елиминирајќи ја Потребата за Гломазна,Грозна лента за Капе. ДРЖИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ И ПРИБОР за САДОВИ : Отстранлива Решетка За Прибор За Јадење Отворот За Внатрешна Картичка е Доволно Голем за Да Го Собере Секое Јадење;Алатките за готвење и Рамните Садови Се Совршено Складирани во вградениот Прибор За Прибор Со Великодушна големина. Разноврсна Употреба : Решетката За Садови Се-во-едно Работи И Во Мијалник И На Шалтер Од Вашата Кујна Дома Или Во Вашата Кујна СО Р. Или Моторна Куќа;Кадата Е Исто Така Одлична За Создавање Сопствена Станица За Миење Садови Додека Кампувате - Нејзините Цврсти и Дарежливи Рачки Обезбедуваат Максимална Преносливост. Гаранција За безбедност И Здравје Строг Европски Стандард, Оваа Алуминиумска Решетка За Кујнски Садови Е Гаранција за Здравје,Безбедност и еколошки. Боја : сина карактеристика : Одржлив,Отпорен На ' рѓа,Антикорозивен.

Други карактеристики

Најдобри понуди