.

.

ФИЛМСКИ ФИЛМ 16мм Богатство Градите

ФИЛМСКИ ФИЛМ 16мм Богатство Градите

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

ГРОЗДОБЕР 16ММ ФИЛМ СО ЗВУК БОГАТСТВО ГРАДИТЕ. 9 3/16 ИНЧИ ДИЈАМЕТАР. ГРОЗДОБЕР 16ММ ФИЛМ СО ЗВУК. БОГАТСТВО ГРАДИТЕ. МЕРИ ПРИБЛИЖНО 9 3/16 ИНЧИ ДИЈАМЕТАР. ИЗГЛЕДА ДЕКА Е ВО ДОБРА ГРОЗДОБЕР СОСТОЈБА, ИАКО РОЛНАТА НЕ Е ЦЕЛОСНО ПРЕГЛЕДАНА. ПОСТОИ МИРИЗЛИВ МИРИС. НЕМА ОЧИГЛЕДНИ ЗНАЦИ НА ГОЛЕМА ШТЕТА ИЛИ РАСПАЃАЊЕ. ПРОДАДЕНИ КАКО ШТО Е.

Други карактеристики

Најдобри понуди