.

.

Мијобс Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 Mi Бенд 6 Mi Бенд 5 Дише Замена Ремен за Бенд 7 NFC Паметен Бенд Види Ремен Нараквица Нараквица За Жени Мажи

Мијобс Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 Mi Бенд 6 Mi Бенд 5 Дише Замена Ремен за Бенд 7 NFC Паметен Бенд Види Ремен Нараквица Нараквица За

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : КОМПЈУТЕР + ТПУ Компатибилни Уреди : Xiaomi Mi Бенд 7/Mi Бенд 6/ Mi бенд 5. Прилагодлива Големина : 5,5 инчи-8 инчи. Широка Употреба : Одлична за спортови на отворено / бизнис / забави / шопинг /подароци и др. Жени, Мажи Девојки, момчиња, деца, тинејџери и возрасни. Нема ограничена возраст, само ограничена за вашиот зглоб!. Затворање на бравата. ●Компатибилен Модел● : применлив Само за Ми Бенд 7/6/5. Тоа не е честа појава Со Ми бенд 4/3. Ве молиме потврдете го вашиот модел на фитнес тракер. ●Беспрекорен Натпревар● : Едноставен за инсталирање и отстранување. Доаѓа со специјални прстени за инсталација, кои совршено се вклопуваат ми бенд 7/6/5 фитнес тракер во место и заклучени прецизно и безбедно. €Премиум Водоотпорен Материјал Q : Изработен од флексибилен висококвалитетен силикон, отпорен на пот и отпорен на вода. Спречува иритација на кожата, мека, лесна и издржлива, го одржува вашиот зглоб удобен за време на тренинзите со висок интензитет.

Други карактеристики

Најдобри понуди