.

.

Прстенеста Велдонска Шуплива Дупчалка За Магнетна Дупчалка За Машина за Сечење Со Сина Метална Карбидна Дупка 1 парчиња

Прстенеста Велдонска Шуплива Дупчалка За Магнетна Дупчалка За Машина за Сечење Со Сина Метална Карбидна Дупка 1 парчиња

DEN 1278.40

Количина на стоки
Тековен

Дупка Зголемување Вежба Битови Погоден за дупчалка со покомплексен материјал, голема брзина на сечење, избор на специјална основна вежба со сечило од легура со високи перформанси, ефикасно намалување на чипсувањето и одржување на добра отпорност на триење и повеќеслојна врвна геометрија за подобрување на перформансите за отстранување на чипови и намалување на отпорноста на сечење. Дупка За Зголемување На Дупчалката Битсануларна Велдонска Шуплива Дупчалка За Сина Метална Карбидна Дупчалка За Сечење Пила 1 парчиња спецификација : Тип : Основна Вежба Битматеријал : Тврда Легура : Должина На Сина Боја : 35ммапликација : Користете за сечење дупки и процес на прстенест жлеб на разни магнерни вежби и притиснете забелешка : бојата на Предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на вашиот компјутер монитор Бидејќи Мониторите Не Се Калибрирани Исти.Пакет Вклучувајќи : 1pc Tct Прстенест Секач.

Други карактеристики

Type:
Core Drill Bit
Material:
Hard Alloy
Coated:
Blue
Cutting Length:
35mm
Application:
Use for hole cutting and process of annular groove on various magneric drills and press
Note:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc TCT Annular Cutter :

Најдобри понуди