.

.

Богатствата НА каролина CJ1063-WBRБуква W Фудбал Аква, Портокалова И Морска Сина Ролна Значка Што Се Повлекува, Клип За Појас, Разнобојна

Богатствата НА каролина CJ1063-WBRБуква W Фудбал Аква, Портокалова И Морска Сина Ролна Значка Што Се Повлекува, Клип За Појас, Разнобојна

DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се повлекува со клип за ремен на грбот. Користете за УЧИЛИШТЕ или РАБОТНА ЛИЧНА карта или значка. Уметничкото дело е на алуминиумски диск и покриено со горниот слој на епоксидна за издржливост. Печатени ВО САД. Шеврон-Училиште Бои подароци, Шеврон - Училиште Бои колекционерски предмети, Шеврон-Училиште Бои Значка Ролна. Повлече значка ролна. тркалезна ролна што се повлекува со клип за ремен на грбот. Користете за УЧИЛИШТЕ или РАБОТНА ЛИЧНА карта или значка. Акорд што може да се повлече ви овозможува да ја повлечете значката или ЛИЧНАТА КАРТА без да ја отстраните. Уметнички дела отпечатени на алуминиум и покриени со куполна завршница.

Други карактеристики

Најдобри понуди