.

.

Налепници За Зоолошката Градина На Сузи 4-Пакет, Оли Снешко 10161

Налепници За Зоолошката Градина На Сузи 4-Пакет, Оли Снешко 10161

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

2" х 3-1/2 " Налепници Пакет Од Четири. Одликувајќи се со оригинални уметнички дела Од Сузи Спафорд, овие пакети налепници доаѓаат со четири јазичиња налепници со асортиман налепници на секое јазиче. Овие налепници се координираат со Многу Честитки И Календари во Зоолошката Градина на Сузи, одлични за украсување пликови, пакети за подароци, календари, остатоци од книги, мемориски албуми и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди