.

.

Брза Промена Вртење SBHA16/20/25 За Внатрешен Дијаметар Помошни Држач Алатка На Цпу Струг Дијаметар Помошни Алатка Ракав Внатрешна Дупка Водич Држач Ракав За Вртење Ала

Брза Промена Вртење SBHA16/20/25 За Внатрешен Дијаметар Помошни Држач Алатка На Цпу Струг Дијаметар Помошни Алатка Ракав Внатрешна Дупка Водич

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Струг Дијаметар Помошни Алатка Ракав Внатрешна Дупка Водич Држач Ракав Име На Производот : Држач За Алатка За Директно Стебло Држач За Помошна Алатка. Користете го држачот за алат за да ја зголемите стабилноста на алатот, да ја намалите загубата на сечилото, а расклопувањето е брзо и удобно. Може да се инсталираат алатки за директно стебло, како што се држачи за алати за вртење со внатрешен дијаметар, вежби за извртување, Вежби За у, прачки за продолжување итн. по обработката на калење, висока цврстина, издржлив, долг работен век. Нови висококвалитетни производи! Тоа ќе ви биде доставено во рок од две недели. Држач за столб за алат за струг по фино мелење, висока прецизност, стабилност, не е лесно да се произведе тремор, за да се задоволат вашите потреби за употреба.SBHA16/20/25 За Држач За Помошни Алатки Со Внатрешен Дијаметар На Цпу Дијаметар На Струг помошна Алатка Ракав За Внатрешна Дупка Држач За Ракави Име На Производ : Држач За Помошна Алатка За Директно Стебло модел на Производ : sbha20-16/SBHA20-20/SBHA20-25/SBHA20-32/SBHA25-16/SBHA25-20/Sbha25-25/Sbha25-32производ Карактеристики : Користете Го Држачот За Алат За Да Ја Зголемите Стабилноста На Алатот, Да Ја Намалите Загубата На Сечилото, А Расклопувањето Е Брзо и Удобноможе ДА СЕ ИНСТАЛИРААТ алатки За директно Стебло, КАКО ШТО СЕ ДРЖАЧИ ЗА АЛАТИ ЗА ВРТЕЊЕ СО ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР, ВЕЖБИ ЗА ИЗВРТУВАЊЕ, ВЕЖБИ ЗА У, ПРАЧКИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ ИТН.

Други карактеристики

Најдобри понуди