.

.

Ipetboom Накит Прстен Сад Послужавник Керамички Прстен Носителот Јадење Накит Јадење Облак Форма Ситница Послужавник Декоративни Послужавник Бања Накит Плоча Суета ?

Ipetboom Накит Прстен Сад Послужавник Керамички Прстен Носителот Јадење Накит Јадење Облак Форма Ситница Послужавник Декоративни

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

️ ● €é queramic SERVING PLATTER-Погоден За десктоп, маса, витрина, продавница, дом, продавница за накит и многу повеќе ️€éxérity ПОСЛУЖАВНИК за БАЊА vanity-Одличен занает, внимателно спуштен до секој детал за да му даде шик и елегантен изглед. ️_€_TRINKET СКЛАДИРАЊЕ плоча € - Одличен керамички материјал, мазна површина дизајн, издржлив, цврст,. 】 ● €ér ring trinket ® - може да складира секаков вид накит и ситници, како што се прстени, ѓердани, обетки, за да го направи накитот повеќеitualуален. ️ ● €__ЈАДЕЊЕ со СИТНИЦИ q-за складирање и прикажување накит, може да се постави и директно со храна, така што ќе можете да го користите и овој послужавник за вашата омилена храна како овошје, десерти, суши,. Карактеристики-Боја : Бела./-Материјал : Керамика./ - Големина : 19, 50Х13, 50Х1, 50см./7, 66Х5, 31Х0, 59ин ./Пакет Вклучувајќи 1 х држач за складирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди