.

.

AUXMART Автомобил Сирена Рог 100W 7 Тон Звук Автомобил Сирена Возило Рог Со Микрофон Годишно Звучник Систем Предупредување Сирена Звучник Засилувач Рог Одговара За Авто

AUXMART Автомобил Сирена Рог 100W 7 Тон Звук Автомобил Сирена Возило Рог Со Микрофон Годишно Звучник Систем Предупредување Сирена Звучник Засилувач

DEN 494.24

Количина на стоки
Тековен

Боја : црна, Моќност : 100 W, Напон : DC12 V, Инструкција : не е вклучена Погоден за повеќето автомобили, комбиња, камиони, мотоцикли, мопеди. Школка со висока јачина, водоотпорна, отпорна на корозија, Вклучувајќи микрофон, може да работи како систем на ГОДИШНО ниво. Чист и супер гласен звук, може да го извика сопствениот глас со притискање на страничното копче 7 различни видови звуци : рог, СИРЕНА, ЗДРАВО-ЛД, вејл-1, вејл-2, вејл-3, вејл-4. Лесна инсталација Со држач за монтирање И завртки Црвената жица се поврзува со 12v напојување позитивна Црна жица се поврзува со 12v напојување негативно. Забелешка : ве Молиме ставете го микрофонот зад рогот. (Држете најмалку 1 метар растојание за да спречите мешање на бучавата .) И не ги правете лице в лице кога користите. Пакет Вклучени : 1 X Рог 1x Микрофон 1x монтажа заградата Е Потребно хардвер вклучени.

Други карактеристики

Најдобри понуди