.

.

100 Парчиња Мини Јасни Фото Клипови, Мини Штипки За Облека, Клипови За Облека, Мини Проѕирни Пластични Клипови

100 Парчиња Мини Јасни Фото Клипови, Мини Штипки За Облека, Клипови За Облека, Мини Проѕирни Пластични Клипови

DEN 103.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Овие фото клипови се изработени од висококвалитетна проѕирна пластика, издржливи и со цврста структура, еднократно Големина : Приближно 3,5*0,5*1см/1. Совршена тежина и големина за виси фотографии Од Низа Совршена тежина и големина за виси фотографии од низа светла. Широка употреба : Одлично за закачување фотографија, додавање НА LED светла, држење картички или други мали нешта. Јасна Боја : Јасната боја е светла под ЛЕД-светлината, тие се многу убави и прават фотографиите да изгледаат посветли и почисти. Пакетот Вклучува : Пакет од 100 парчиња мини јасни фото клипови. Quist-quality материјал е составен од висококвалитетни пластични и нерѓосувачки челични пружини, кои се издржливи и не треба да се кршат, но тие се пластични клипови на крајот на краиштата, ве молиме не притискајте силно.

Други карактеристики

Најдобри понуди