.

.

Мнсруу Студентска Торба За Ручек Еднорог Со Розови Рози Цвеќиња Изолирани Торби За Ручек Торба За Пикник Кутија За Ручек Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Тинејџерск

Мнсруу Студентска Торба За Ручек Еднорог Со Розови Рози Цвеќиња Изолирани Торби За Ручек Торба За Пикник Кутија За Ручек Со Прилагодлив Ремен

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Материјали : Висококвалитетен изолационен алуминиумски филм (Внатрешен) + Полиестер (надворешна ткаенина), ја Одржува храната потопла или постудена подолго; Внатрешниот лесно се брише откако ќе се извалка со масло Бесплатен ПОДАРОК : чантата за ручек На овој студент е дизајнирана со нетоксична алуминиумска фолија за да ја одржува храната да остане ладна/топла/свежа со часови, совршена за пакување на контејнерите за храна и ручек. Оваа унисекс преклоплива торба е лесна, компактна и пренослива, тоа е добар подарок за вашите деца, пријатели и семејство. `+ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 11 "х4.05" , термалната торба за ручек обезбедува доволно простор за складирање на вашите омилени оброци, варена храна и закуски за ручек. Нема повеќе грижи за децата што не добиваат доволно за да јадат на училиште. ① 1 главен оддел со патентможете да чувате кутии за ручек, овошје во главната кеса ② 2 мрежести џебови - - - Страничните џебови можат да соберат пијалоци, шишиња со вода ●1 предни џебови за вметнување-предниот џеб може да собере марамчиња, мобилни телефони, паричници и други мали предмети.②безбедностпредниот дел има рефлектирачка лента за да ја зголеми безбедноста на ноќното патување. Засилена рачка на врвот и доаѓа со отстранливо и прилагодливо рамо. Лесна НЕГА : Локално чистење, Ако сосот се истури внатре, само избришете го со влажна крпа или салфетки. Не мијте,исушете и пеглајте. Бренд - - - - МНСРУУ е краток За Мојот Нов Стил " Р " Непобедлив Уникатен. Ние сме страсни да ви дозволиме да ги додадете вашите уникатни стилови во кој било дел од вашиот живот преку прилагодување. ОПИС - - - - - ние обезбедуваме различни сопствени обрасци, мора Да има еден што ќе ги задоволи вашите потреби.И нашите кеси имаат голем простор за складирање, повеќе џебови за складирање, разни простори за складирање. Оваа лесна, издржлива и изолирана торба за ручек отпорна на истекување, исто така, совршен подарок за дами, мажи, возрасни, деца, девојчиња, момчиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди