.

.

Рустикален Тркач На Маса Бохо Стил, Рачно Изработени Ресни Лазурно Зелена Трпеза Долга 120 Инчи За Домашно Јадење, Кафе, Чај,Кујна, 13х120

Рустикален Тркач На Маса Бохо Стил, Рачно Изработени Ресни Лазурно Зелена Трпеза Долга 120 Инчи За Домашно Јадење, Кафе, Чај,Кујна,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Полиестер ●Материјали со висок Квалитет}Рачно Изработени ленени тркачи за трпеза се изработени со 100% полиестер,златна жакард ткаенина, удобна за допир, задната страна е изработена од сатен, кој е отпорен на абење и издржлив и го подобрува квалитетот. полиестерската ткаенина слична на лен носи мека и издржлива и го прави шик чувство, добро за секојдневна употреба и совршено ја штити вашата маса од гребење, излевање и неред. ●Големина И Боја ● тркач На маси На фарма Со четири големини погодни за повеќето правоаголни, тркалезни или квадратни маси и можат да седат 6-14 луѓе . 13 х 72 инчи (33 х 183 см); 13 х 90 инчи (33 х 228 см); 13 х 108 инчи (33 х 275 см); 13 х 120 инчи (33 х 305 см) .4 БОИ ЗА ИЗБОР : Беж/Портокалова/Азурно Сина/Темно Зелена. ●Уникатна Изработка}овие тркачи за трпезариска маса полни со гроздобер стил се украсени со еднобојна боја,Рачно Изработените ресни од двете страни го прават целиот пофлексибилен и просторот полн со виталност. ①Соодветна Пригода.боемските тркачи на маса се елегантни и погодни за различни места како што се : декор на фарма, кујнски декор и покривка за масичка за чај.Тие се совршени за семејно собирање, одмор, забава, прослава и секојдневна употреба во трпезарија или комода.

Други карактеристики

Најдобри понуди