.

.

Војник Тема Среќен Роденден Позадина Маскирна Чаршав Постави Маскирна Војник Воена Тема Партија Материјали Торта Маса Банер Фотографија Реквизити 2 ПАРЧИЊА

Војник Тема Среќен Роденден Позадина Маскирна Чаршав Постави Маскирна Војник Воена Тема Партија Материјали Торта Маса Банер Фотографија

DEN 593.60

Количина на стоки
Тековен

Производ : 1пц војник тема среќен роденден позадина (5х3фт/150см х 90см) 1пц маскирна покривка за маса (4 2х7, 2фт/130см х 220см), совршена за роденденска забава, направете ја позабавна и привлечна, Создадете трајни спомени за вашите деца и гости. Материјал : позадината е изработена од винил ткаенина, која е издржлива, лесна и лесна за носење, погодна за внатрешна и надворешна употреба; чаршавот е изработен од пластика безбедна за деца. Употреба : војник тема среќен роденден позадина може да се користи како фото позадини, ѕид украси, бебе тушеви, тушеви, торта маса украси, фото студио фотографија и роденден декорации. Сервис : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите подобри производи и услуги, без разлика дали имате какви било прашања, можете да контактирате со нашиот тим за услуги на клиентите, ние сме секогаш на ваша услуга. Совет : сите ткаенини во позадина ќе бидат превиткани (поради политиката На Поштата за големини на испорака), ако вашата ткаенина во позадина пристигне со мали набори, само испеглајте го грбот (не страната на сликата) за лесно да ги отстраните брчките.

Други карактеристики

Најдобри понуди