.

.

Авидити Бели Поштенски Цевки со Капачиња, 2 х 9, Пакет од 50, за Испорака, Складирање, Испраќање И Заштита На Документи, Нацрти И Постери

Авидити Бели Поштенски Цевки со Капачиња, 2 х 9, Пакет од 50, за Испорака, Складирање, Испраќање И Заштита На Документи, Нацрти И Постери

DEN 878.40

Количина на стоки
Тековен

Атрактивните бели цевки за испраќање се одлични за складирање или испорака на постери, нацрти итн 3-слојна спирална рана конструкција за јачина. Белите крајни капачиња (вклучени) се прицврстуваат на место за да ја држат содржината безбедна.060 инчи дебела спирална рана лесонит. Мери должина од 9 инчи за ширина од 2 инчи. Широк спектар на големини достапни за сместување на најчестите предмети. Овие атрактивни, вистински бели цевки имаат сјајна завршница и оставаат првокласен впечаток.

Други карактеристики

Најдобри понуди