.

.

Комплет за маникир за онизам, 20 Парчиња Професионален Комплет За Педикир Од Нерѓосувачки Челик, Машини За Нокти За Лична Нега Комплет Комплет За Чешлање Со Луксузе?

Комплет за маникир за онизам, 20 Парчиња Професионален Комплет За Педикир Од Нерѓосувачки Челик, Машини За Нокти За Лична Нега Комплет

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

КОМПЛЕТ ЗА МАНИКИР за НОКТИ : 20 Професионален комплет за маникир за мажи со комплетни додатоци, мултифункционално решение за алатки за нега на лице, раце и нозе, повеќенаменски комплет за задоволување на сите ваши потреби Повеќе не треба да купувате машинки за нокти, датотеки за нокти, машинки за коса за нос, машинки за коса на лицето, пинцети, собирачи на уши, отстранувачи на црни точки, комплети за педикир и жилети за веѓи. Со овој комплет, можете да заштедите пари и да обезбедите погодност во исто време. КОМПЛЕТ ЗА ЧЕШЛАЊЕ НОКТИ : мулти-грижа, одговара на искривување на ноктот, подобра употреба, без страв од испотени раце, повеќе отпорен на ' рѓа, комплет за сечење нокти со ergономски дизајн, многу лесен за сечење тврди и дебели нокти. Обезбедува удобен и лесен живот за нега, лесен за разбирање и го намалува заморот. Погоден за сите видови нокти и кастри, вклучувајќи мажи, жени, девојчиња, момчиња, постари лица, постари возрасни и бебиња. Висококвалитетен комплет за ножици за нокти од нерѓосувачки челик : машинки за нокти и други алатки за комплет изработени од професионален хируршки и нерѓосувачки челик, ситно заземјен отворен раб, остар и постојан, висока цврстина, многу издржлив, отпорен на ' рѓа, погоден за маникир, педикир, кастрење на веѓите, средување на мртва кожа, убавина итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди