.

.

Coavoo 4 Пакет 2020 T Слот Црна Алуминиум Истиснување 2 Опфаќа 10.63 инчи / 270mm Должина, Екструдирани Алуминиум 20mm x 20mm 20 Серија Т Тип Профили Елоксирани Европски Стандард Лин?

Coavoo 4 Пакет 2020 T Слот Црна Алуминиум Истиснување 2 Опфаќа 10.63 инчи / 270mm Должина, Екструдирани Алуминиум 20mm x 20mm 20 Серија Т Тип

DEN 1553.60

Количина на стоки
Тековен

4 парчиња по пакет, 20мм х 20мм х 10,63" / 270мм долга Црна Боја Т слот 2020 екструзии 2 капаци (соседните печат жлеб ) Екструзиите Од Типот Т 2020 се обработливи и совршени ЗА 3д печатачи, ЦПУ, САМОСТОЈНА, машина за ласерско гравирање, опрема за автоматизација, работни клупи, штандови, мебел, фитнес опрема, прецизни печатачи, автоматска машина за сечење. Направено со Алуминиумски материјал 6063, прилагодувајќи ја најновата технологија за елоксирање, права и мазна површина без бруси и робусна цврста конструкција, висока јачина, антикорозија, долго време на услуга. Алуминиумските истиснувања во 2020 година се одличен материјал за врамување. Тие се прилагодливи и ги исполнуваат Европските стандарди, се вклопуваат Во Ореви и држат Т-Слот Ореви. Коаву, продавач фокусирајќи се на полето за пренос, можеме да го намалиме алуминиумското истиснување како ваша должина, да ја обработиме дупката колку што ви треба, навој и така натаму. Можеме да обезбедиме должина од 5 метри, доколку треба да купите на големо, ве молиме контактирајте не.

Други карактеристики

Најдобри понуди