.

.

ифриелајф Цреша Неонски Знаци Предводени Знаци Неонски Светло Розова Декор На Соба Ledетски Лед Светло Овошје Ноќно Светло За Спална Соба Бар Хотел Партија Игра Соб

ифриелајф Цреша Неонски Знаци Предводени Знаци Неонски Светло Розова Декор На Соба Ledетски Лед Светло Овошје Ноќно Светло За

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Правејќи Го Животот Шарен : Ако неонските знаци на цреша Од Цреша (8,07 инчи*7,28 инчи) се рачно изработени, ќе создадат топла и фантастична атмосфера за вашето семејство Овие прекрасни и модерни декоративни неонски знаци го прават светлиот арт-поп уште повеќе. Изборни Начини за Поставување : зад неонската светлина има дупка, можете да ја закачите на ѕидот или да ја поставите на масата. Најдобар избор за декор на соба. USB Операција : Напојува СО USB кабел. Исто така, многу е погодно да користите банка за напојување или компјутер за да ја осветлите оваа ноќна светлина. Безбедност и заштеда на Енергија : ако неонските светла се направени од флексибилни СИЛИКОНСКИ ЛЕД ленти и акрилни задни рамнини, кои се нисконапонски,заштедуваат енергија и еколошки наместо традиционалните кревки стаклени неонски светла. Тој е неопасен и не постои ризик од кршење на стаклото или истекување на опасни материјали.

Други карактеристики

Најдобри понуди