.

.

ДОНЛАБ ЦМА-0050 Боросиликатно Стакло 50мл Колба Кјелдал Колба Со Долг Врат Азотна Колба Тркалезно Дно Со Стандардна Тапер 24/40 Спој На Мелено Стакло

ДОНЛАБ ЦМА-0050 Боросиликатно Стакло 50мл Колба Кјелдал Колба Со Долг Врат Азотна Колба Тркалезно Дно Со Стандардна Тапер 24/40

DEN 1379.20

Количина на стоки
Тековен

Капацитет : 50мл Долга вратот круг дното Kjeldahl колба. Стандард 24/40 земјата стакло заеднички. Производ за одредување на азот според методот Кједал. Изработени Од боросиликатно стакло 3. Времето на испорака Е 5-10 работни дена ЗА НАС, КАЛИФОРНИЈА, АУ. Производите се направени Од боросат 3,3 стакло. Оваа серија на производ Од Колба Kjeldahl содржи Cma Kjeldahl Колба Долг Врат Со 24/40 Мелено Стакло Спој 50ml,100ml,150ml,250ml, 500ml, 1000ml И CMB Kjeldahl Колба Долг Врат 50ml,100ml,150ml,250ml,500ml, 1000ml.

Други карактеристики

Најдобри понуди