.

.

ХХХХХДХДП Побели Лупа Десктоп Преклопни Деца Хоби Ноќ Читање Книги Занаети Накит Идентификација Лед Светло Рачни Разноврсна

ХХХХХДХДП Побели Лупа Десктоп Преклопни Деца Хоби Ноќ Читање Книги Занаети Накит Идентификација Лед Светло Рачни Разноврсна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Премиум леќата отпорна на кршење на акрилни леќи нуди моќност на зголемување од 5 х, што го прави во голема мера го намалува напрегањето на очите Comesономски и прилагодлив доаѓа со вртливи раце, овој лупа може да биде под агол нагоре или надолу за да ја добие вистинската положба на објективот за удобно гледање. Вградено led осветлување со 39 led светло, обезбедува подобро гледање на текст и слики и идеално за проверка на деталите. Засенчување горниот капак горниот дел е обезбеден со лесен заштитен капак, кога се користи едноставно како светилка за биро, горниот капак е покриен за да го блокира горниот дел од светлината што протекува. Десктоп стојат лупа рацете слободни за да направите нешто што сакате, погоден за поправка на електроника, самостојни проекти, хоби и занаети, исто така може да се користи како светилка за биро. Десктоп Со Висока Резолуција СО Висока Резолуција СО Led Лупа, Може Да се Користи и како Светилка за Биро.

Други карактеристики

Најдобри понуди