.

.

Патишта Црвена/Јасна H3 Херој Светлина

Патишта Црвена/Јасна H3 Херој Светлина

DEN 2728.32

Количина на стоки
Тековен

КЛАСИЧЕН СТИЛ-УНИКАТЕН ВКУС : Направен да личи на класични пилешки светла од минатото, Светлината На ХЕРОЈОТ Н3 носи класичен дизајн во иднината! ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ЗА ЛЕЌИ : LED Светлината H1 HERO Е достапна во повеќе опции за леќи, со обоени леќи или јасни леќи на располагање. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : LED Светлината H1 HEROWORKS H1 СЕ вклопува во стандардна дупка За светло M3 што веќе се нуди во производите за Патишта по достапност. ПОДДРЖАНИ ОД ПАТИШТА : LED Светлата ЗА ПАТИШТА СЕ поддржани со 3-годишна гаранција против дефекти на производителот. ПАТИШТА H3 LED СВЕТИЛКИТЕ HERO се дизајнирани да личат на класичниот изглед на пилешките светла од делот, но со уникатен вкус што помага да се придвижат во 21 век. Со два различни стилови на леќи за избор, можете да ја најдете светлината што најдобро одговара на изгледот на вашата опрема. ЛЕР ЗА ХЕРОЈ На Патишта H3 лесно се инсталира во стандардната дупка За светло M3, достапна во повеќето производи за Патишта.

Други карактеристики

Најдобри понуди