.

.

2 парчиња Детска Божиќна Капа На Дедо Мраз, Детска Двослојна Кадифена Божиќна Капа На Дедо Мраз За Материјали За Забави За Украсување На Домот

2 парчиња Детска Божиќна Капа На Дедо Мраз, Детска Двослојна Кадифена Божиќна Капа На Дедо Мраз За Материјали За Забави За Украсување

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

вискоза Затворање на ушите. Миење Раце Само. Божиќните капи се совршени за повеќето Деца, Училишни Момчиња, Девојчиња и тинејџери. Одлични подароци за пријатели, деца и домашни миленици. Капата На Дедо Мраз носи убава атмосфера Во Божиќ, интересниот подарок на детето. Капата на дедо мраз изработена од висококвалитетен кадифен. Црвената кадифена ткаенина и двојната удобна постава ги прават возрасните капи на дедо мраз меки и добро чувство на допир. Мека удобна ткаенина за заштита на главата и косата без иритација или пот!Рачно перење,а не алергиски и Еколошки.Вие и вашето семејство ќе го сакате. Божиќната празнична капа со задебелена постава за дизајн може да се загрее на студ. Облогата за апсорпција на пот го прави удобен за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја симнете капата.Ќе се чувствувате топло и среќно Во Новата година. Божиќните капи со традиционално црвено-бело, потребно е рачно миење, тоа е супер удобно за долгорочно носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди