.

.

Општи Алатки Дрво Џеб Дупка Жига Комплет, вклучите стегач џеб локатор Со Чекор Вежба Малку Столар Дрво Алатки комплет Притисни-повлече Клип Брзо фикс

Општи Алатки Дрво Џеб Дупка Жига Комплет, вклучите стегач џеб локатор Со Чекор Вежба Малку Столар Дрво Алатки комплет Притисни-повлече Клип Брзо

DEN 905.60

Количина на стоки
Тековен

КОМПЛЕТ ЗА ЏЕБНИ ДУПКИ : Нашата лесна за употреба алатка создава споеви на аголни и аголни џебни дупки за врски со нога и шина, кабинети за рамки за градење лице, завртки за прикрадување во тесни точки и обезбедување рамки за слики, со неограничени апликации ПРЕЦИЗНА СКАЛА : точно усогласување, прилагодлива скала според дебелината на плочата, опремена со уред за брзо стегање, брзината на стегање е цврста, ја подобрува ефикасноста на дупчењето, дупчењето повеќе заштедува труд. КОМПЛЕТ ЗА СТАРТЕР ЗА ОБРАБОТКА на ДРВО : Комплет За Џебни Дупки за Дрво изработен во тело од алуминиумска легура, прецизно позиционирање, брзо стегање, голем број дупки за празнење чипови. АЛАТКА ЗА СТАРТУВАЊЕ НА ЗАВРТКИ : Самостојните И стручните занаетчии се обраќаат кон нашиот комплет за жига за да ги изградат своите дрвени проекти. Користете ја жигата за да дупчите стрмно поставени контра дупки во едниот заеднички член, а потоа внесете завртки за самопреслушување (без пилот дупки) во другиот член. ОПШТИ АЛАТКИ : ние Сме признат лидер во дизајнирање и развој на специјализирани прецизни алатки посветени на обезбедување исклучителна услуга за клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди