.

.

Бестонзон 3 парчиња Ѓубре Ѕид Бања Покрие Тоалет за Крпа Салфетка Ѓубре Ткиво Пластични Ѕид Монтирани Фарма Кеси Хартија Виси Торба Чувар Дома Оставата Чајната Куј

Бестонзон 3 парчиња Ѓубре Ѕид Бања Покрие Тоалет за Крпа Салфетка Ѓубре Ткиво Пластични Ѕид Монтирани Фарма Кеси Хартија Виси Торба Чувар Дома

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Апс Дозер за пластична Кеса За Кеси За Намирници : Хуманизиран дизајн за удобна употреба и заштеда на повеќе простор, изгледа модерно и елегантно. Дозер за ракавици : може да ги одржува вашите пластични кеси добро организирани. Мода и едноставна, лесна за инсталирање и ракување. Може да се стави складирање со голем капацитет, кујнски кеси за ѓубре, марамчиња и други работи. Држач За Кеси за отпадоци За Пластични Кеси : А за складирање и организирање пластични кеси, кеси за ѓубре, кеси за намирници,. Држач за Торби За Намирници За Пластични Кеси : Едноставен стил, лесен за усогласување на декорацијата на просторијата, обезбедува функционално складирање и декоративен дисплеј. Држач За Торба За купување : овој држач за пластична кеса може да ја држи и ткивната хартија за секојдневна употреба, удобна и практична. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики На Диспензерот За Кеси За Отпадоци-Материјал : апс кутија за диспензерот за ткиво на лицето-Големина : 13, 50Х9, 50Х25, 00см/5, 31Х3, 73Х9 организатор на кеси за отпадоци диспензерот. - Едноставен стил, лесен за усогласување на декорацијата на просторијата, обезбедува функционално складирање и декоративен држач за вреќи за ѓубре. - Може да ги одржува вашите пластични кеси добро организирани. Мода и едноставна, лесна за инсталирање и ракување. Складирање со голем капацитет, кујнски кеси за ѓубре, марамчиња и други работи може да се стават во диспензерот за торби за намирници. - Заштедете простор, дом, канцеларија, бања, кујна, спална соба и повеќе користете држач за пластична кеса.

Други карактеристики

Најдобри понуди