.

.

Зонепак Челик Вртење Алатка Челични Ремени Лента Запечатување Комбинација Алатка Ментална Вртење Бандер 1/2 инчи до 3/4 инчи

Зонепак Челик Вртење Алатка Челични Ремени Лента Запечатување Комбинација Алатка Ментална Вртење Бандер 1/2 инчи до 3/4 инчи

DEN 10878.40

Количина на стоки
Тековен

Ширина на вртење : 1/2"-3/4"(127-19мм); Дебелина На Ременот : 0,015"-0,023" (0,38-0,58 мм); јачини На Истегнување кои се движат : 700-850Н/мм2/100. Целото тело на моторот и компонентата на ова челично ременче се изработени од материјал од легура со висока јачина овозможува многу лесно и ефикасно работење и ги надминува другите алатки за врзување со својата цврстина и висока сигурност. Зонепак производ со една година гаранција, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ги нашите тимови по продажбата. Овој рачен затегнувач доаѓа со голема сигурност на поврзување, без прицврстувачи, структура со двојна моќност, лесно може да го заврши прицврстувањето помеѓу челичните ремени за пакување. Комбинирана алатка без запечатување карактеристики дизајн без тока за заштеда на трошоци, нема потреба да користите друга челична тока. Јачини на истегнување кои Се Движат : 700-850Н/мм2 / 100. Должина на алатот : 387мм / 15. Алатка Ветер : 162мм / 6. Висина на алатот : 308мм / 12. Тежина на алатот : 3,9 кг / 8,6 килограми.

Други карактеристики

Најдобри понуди