.

.

Изолирана торба За ручек Жени -ute Слатки Цртани Филмови Големи Кутии За Ручек Отпорни на Истекување со ремени за рамо за работа Тинејџери

Изолирана торба За ручек Жени -ute Слатки Цртани Филмови Големи Кутии За Ручек Отпорни на Истекување со ремени за рамо за работа Тинејџери

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

●Изолационен Материјал●нашата торба за ручек е изработена од оксфордска ткаенина и обложена со висококвалитетна алуминиумска фолија за храна, која има добар ефект на топлинска изолација Торбата за ручек лесно се брише и не дамка со масло. ●Совршена Големина●нашата изолирана торба за ручек е 9,8 (Л) х 8,7 (Ж) х 6,7 (В), која е доволно голема за да стави кутии за ручек, сендвичи, пијалоци, да собере свежо овошје и зеленчук. €Силен и Цврст●ние користиме врвна технологија за шиење и висококвалитетна 600d оксфордска ткаенина преку повеќе шевови за да ја направиме торбата за ручек отпорна на кинење и исклучително издржлива, што е цврста торба за ручек што може повторно да се користи. ●Лесно Носење Нашата торба за ручек е Лесна и удобна, која има голем преден џеб за мали предмети како што се клучеви, картички, смени и хартиени крпи. ●Применливи Прилики}Нашата торба за ручек за повеќекратна употреба може да се користи во канцеларија, училиште, пикник, фитнес, патување, риболов, кампување итн. Торбата за ручек е совршен подарок за жени, мажи, девојки, тинејџери и студенти. Нека Нашитеute Слатки чанти за ручек од Цртани Филмови донесат здрав живот дали сте уморни од оброци во кафетерии и кафетерии? Дали размислувате да донесете свој ручек во компанијата, училиште? Дали барате торба за ручек што може да се изолира? Ако сте сопруга, можете да подготвите топла и топла торба за ручек за вашиот сопруг и децата.

Други карактеристики

Најдобри понуди